Asansörlü Ev Taşıma Tehlikesi

Asansörlü Ev Taşıma Tehlikesi

Asansörlü ev taşıma hizmeti tehlikesini kafanıza takmış olabilirsiniz.

Asansörden eşyalarım kayar mı ?

Platform yıkılır mı ?

Bunun gibi sorular ile bir çok müşterimiz tarafından karşı karşıya kalıyoruz.

Elle taşıma daha mı tehlikesiz sizce ?

Bunun için bilmeniz gereken bir kaç konu var. Asansörlü ev taşıma her alanda yapılamaz. Taşınma için ortamın müsait olması ilk kuraldır. Gereksiz platform kurma çabalarından kaçınmalısınız.

Asansörlü Ev Taşıma Tehlikesi Yoktur !

Bilinçsiz personel bakımı yapılmayan asansörler kaza riski oluşturur. Aracı firmaların özel asansör kiralama firmalarından talep ederek taşıma yaptığı eşyalara zarar gelmesi muhtemeldir. Kendi bünyesinde asansörlü ev taşıma platformu bulunmayan firmaları tercih etmeyiniz.

Bina önünde platformun kurulması için düz aşırı eğimi bulunmayan yerlere platform kurulmalıdır. Eğim ayarlı nakliye asansörleri tercih edilmelidir.

Tüm eşyaları asansör ile indirmek istiyorsanız daire içinde asansöre eşya yükleme için uygun bir alan olmalıdır. Yoksa bile ortam oluşturulabiliyor ise oluşturulmalıdır. Örneğin beyaz eşyaları asansöre yüklemek için balkonlardan asansör üstüne eşyalar kolaylıkla yüklenebilir. Asansörü yüklemek için bir balkon bulunmuyor ise pimapenler sökülerek yüklemeye hazır hale getirilebilir. Sökülme mümkün değil ise zorlamamanızı tavsiye ederiz. Ciddi kazalar oluşabileceğinden bu tür işlemlerden kaçınmalısınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Temsilci
Temsilci
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara